Mūsų mokyklos bėgikai tapo didžiausios bėgimo komandos dalimi

Mūsų mokykla dalyvauja daugiašalės partnerystės Erazmus+ projekte “Practice Makes Perfect”. Lietuvos Švietimo mainų paramos fondas šiais metais jau antrą kartą organizavo Erazmus+ projektuose dalyvaujančių švietimo įstaigų bėgimo akciją We Run Vilnius bėgimo varžybose. Tai – sporto, sveikatos ir pozityvumo renginys, populiarinantis bėgimo kultūrą mūsų šalyje.
Norėdami skatinti bėgimą, kaip sveiką gyvenimo būdą, prisijungėme ir mes, Užupio pagrindinės mokyklos bėgikų komanda „Užupio snaiperiai“, kurią sudarė Džiugas Kuzmenkovas, Vainius Lunys, Ieva Rinkevičiūtė ir anglų kalbos mokytoja Rusnė Valeikienė. Mokytoja yra maratonininkė, tad treniruotes bėgikų komandai pravesti buvo vienas malonumas.
Bėgimas vyko birzelio 4 diena. Nuvykę į Vilnių, atsiėmę startinius paketus ir pasipuošę simboliniais Erazmus+ mėlynais marškinėliais, įsiliejome į gausų Erazmus+30 bėgikų būrį, kurį sudarė 700 narių iš įvairių šalių ir taip tapome didžiausia šio bėgimo renginio komandos dalimi. Naujos pažintys dar labiau sustiprino bendrystės jausmą. Po Švietimo mainų paramos fondo direktorės pavaduotojos Gražinos Kaklauskienės pasveikinimo žodžio ir kitų šventės atstovų pasveikinimų atlikome komandinę mankštą su olimpiete bėgike Vaida Žūsinaite ir smagiai nužygiavome link starto linijos Katedros aikštėje. Nuostabu buvo bėgti varžybose ir jausti komandinę dvasią, girdėti gerbėjų ir vilniečių paskatinimus ir sveikinimus. Visi komandos nariai, kirtę finišo liniją, pasipuošė We Run Vilnius medaliais. Šis trofėjus primins mums, kad kartu bėgome už taiką, laisvę, tobulėjimą, mokymąsi ir augimą, jutome drugiškus bendraminčius ir tikimės sugrįžti kitais metais.
Rusnė Valeikienė, anglų kalbos mokytoja