Netradicinė pamoka apie dantukus

Spalio 13 d. 1a klasėje apsilankė dantukų gydytoja Rytės mamytė Inga, kuri įdomiai ir vaizdingai vedė pamoką „Sveiki dantukai”. Mokiniai maloniai sutiko viešnią, smalsiai tyrinėjo gydytojos atsineštas priemones: dantų muliažą, demonstracinį dantų šepetuką, dantukų apžiūros įrankius. Pamokos metu pirmokėliai skaičiavo savo dantukus, sužinojo, kiek jų turi ir kiek turės užaugę. Dantų muliažo ir dantų šepetėlio pagalba vaikai susipažino su dantukų priežiūra, mokėsi taisyklingai valyti dantis. Diskutavo apie maistą, kuris reikalingas, kad dantukai augtų stiprūs ir sveiki. Išsiaiškino, koks maistas dantukams kenkia, kokią pastą ir kokį šepetėlį naudoti ir dar daug visokių gudrybių, kurios padeda išsaugoti sveikus dantis. Gydytoja pirmokėliams pademonstravo, kaip gydytojo kabinete atliekama dantukų apžiūra, papasakojo, kaip ji gydo nesveikus dantis. Po to vaikai piešė bei spalvino sveikus ir laimingus dantukus, žiūrėjo pamokantį filmuką apie Kariesiuką ir Bakteriuką, dainavo linksmą Dantukų dainelę.
Mažiesiems labai patiko netradicinė pamoka, jie labai džiaugėsi gydytojos įteiktomis dovanėlėmis.
Esame labai dėkingi Rytės mamytei už suteiktas žinias.
Mokytoja Rasa Piešinaitė