O kaip vokiškai? Užupiečiai žino atsakymą

2020 m. Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip öko?“ pagrindiniai akcentai yra tvarumas, ekologiškumas ir kūrybingumas.
Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla Vokiečių kalbos dienose dalyvauja nuo 2016 metų. Renginio iniciatoriai: Vokietijos ambasada, Goethe’s institutas, Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD), Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA).
Ruoštis Vokiečių kalbos dienoms pradėjome dar vasarą. 6b klasės mokiniai kartu su mokytojomis Regina Vaitkevičiene, Virgilija Markevičiene ir bibliotekininke Nijole Čepukėniene rinko įvairias vaistažoles, jas rūšiavo ir džiovino. Trečiadienį šeštokai arbatų mišinius pakavo į tam skirtus maišelius, o ketvirtadienį aštuntokai apdalino visus mokytojus ir darbuotojus arbata vokiškai linkėdami geros sveikatos ir žinoma geros nuotaikos.