Skaitykla

Knygose „yra viskas – ne tik fėjos su nykštukais, karalaitės ir piktos raganos, bet ir aš su tavimi, ir mūsų rūpesčiai, skausmai ir troškimai, gėris ir blogis, teisybė ir apgaulė, gamta ir visa visata. Viskas, viskas telpa knygose.
Knygos gyvena mumyse, atneša mums gyvenimą, taip kaip ir tikros draugystės. Kai kurios yra senos ir išmintingos, kai kurios- jaunos ir energingos, kai kurios liūdnos ir jaudinančios mūsų širdis, o kai kurios priverčiančios juoktis. Knygos yra tarsi stiklas, per kurį kiekvienas galime pasižiūrėti į gyvenimą su jų džiaugsmais ir sielvartais. (Amerikiečių vaikų rašytoja Maura Roan McKeegan ).
Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui- nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais. (Justinas Marcinkevičius).
Pasaulis be knygų. Koks tai pasaulis? Ar tai pasaulis. Ar tik Mėnulio, Marso peizažai su nenuspėjamais ežerų duburiais, su melsvų dulkių sūkuriais? Beraštis? Miręs? Nes jo nepalietė Dvelksmas, į molį įkvėpęs gyvybės dvasią. (Leonardas Gutauskas).
Skaitymas yra vienas didžiausių malonumų. Apie knygas ir literatūrą žinomi kūrėjai yra pasakę daug skaityti įkvepiančių minčių.
Anglų dainininkas, rašytojas ir aktorius Davidas Bowwie: „Jei aš vėl būčiau jaunas ir ieškočiau prasmės gyvenime, tai daryčiau skaitydamas. Būtent tai aš ir dariau.“
Amerikiečių poetė ir žmogaus teisių aktyvistė May Angelou: „Mūsų vaikystėje turbūt labiausiai užimtos dienos buvo tos, kurias praleidome su mėgstamiausia knyga.“
Svarbiausia mąstyti, svarbiausia ieškoti, nors ir žinant, kad visko nerasi. Nesėkmė, net ir toji praturtins kažką, jeigu viską iš naujo tęsi…
Atversk knygą. Ji atskleis tau visas savo paslaptis”.

Skaitykla įkurta 2000-aisiais.
Yra 24 darbo vietos
4 kompiuteriai su internetiniu ryšiu.
1 kopijavimo aparatas.
2 spausdintuvai
Video aparatūra.
Skaitykloje sukaupta 380 vienetų enciklopedijų, žinynų.
Užsakyti: 5 pavadinimų žurnalai
5 pavadinimų laikraščiai

Skaityklos vedėja Rasa Kisielienė

Skaityklos darbo laikas:
I-IV – 7:30-13:00
Pietų pertrauka:

Naudojimosi biblioteka ir skaitykla taisyklės