Pirmūnų kelionė į Vilnių

Kovo 20 d. mokyklos 6-8 kl. mokslo pirmūnams mokykla dovanojo nemokamą kelionę į Vilnių. Mokiniai SWED banko Finansų laboratorijoje mokėsi finansinio raštingumo, išteklių panaudojimo, mainų, taupymo… Darbuotoja vedžiojo ir stikliniais liftais vežiojo ekskursantus po 16 aukštų banko pastatą.
Lankėsi ir AJ šokolado įmonėje, kur pats šeimininkas mokė pasigaminti šokoladinių saldainių, surengė konkursą, apdovanojo sumaniausius šokoladiniais saldumynais, vaišino ledais.
Valstybės pažinimo centre Prezidentūroje mokiniai dalyvavo interaktyvioje parodoje, pasiskirstę grupėmis, atliko užduotis ieškodami informacijos po visą muziejų.
Dabar pirmūnų laukia dar viena „privilegija” – jiems savaite sutrumpės mokslo metai.