Pradinių klasių moksleivių dainų šventė „Dainuojam draugams ir Lietuvai“ Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje 2017 m. gruodžio 5 d.

Susirinko įvairios sudėties jaunųjų atlikėjų vokaliniai kolektyvai iš Ukmergės r. Taujėnų gimnazijos (vadovė Nijolė Janulienė), Vidiškių pagrindinės mokyklos (vadovė Emilija Butvilavičienė), Ukmergės kultūros centro Deltuvos filialo (vadovė Daiva Stimburienė), Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos (vadovė Jūratė Girnienė), Anykščių r. Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro (vadovė Ingrida Spundzevičienė) ir mes, šeimininkai, – Užupio pagrindinės mokyklos pradinukų dainavimo būrelis – padainuoti, išklausyti, išgirsti, pasidžiaugti vieni kitų pasiekimais, įspūdingai parengtomis dainomis. Džiugu, kai mokiniai, mylintys dainą, spinduliuoja gerą nuotaiką, dovanoja puikias emocijas, pakeri klausytojus skaidriais balsais, vingriomis melodijomis. Prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidėjo ir Ramunės Radzevičienės parengtas šokėjų kolektyvas, grakščiai šokęs lietuvių liaudies šokius.
Dainavimo būrelio vadovė Eglė Pratkelienė