Pradinių klasių projektas „Atkeliavo Rudenėlis“

Praėjusią savaitę mokykloje šurmuliavo ,,Rudenėlis”. Pirmadienį vaikai rinkosi į mokyklą nešini rudeninėmis puokštėmis bei suvenyrais. Vaikučių kartu su tėveliais padarytais suvenyrais pasipuošė mokyklos palangės. Darbeliai džiugino praeivių akis visa savaitę. Vieni stebėjo ir gyrė vaikų bei tėvelių darbštumą, kiti fotografavo daržovių ir vaisių suvenyrus, žavėjosi tėvelių kūrybingumu. Projekto organizatoriai dėkoja tiek vaikams, tiek tėveliams už jų aktyvumą.
Sekančiomis savaitės dienomis mokiniai piešė, klijavo, dekoravo. Vyko kūrybinis darbas. Darbų paroda stenduose džiugino tiek vaikus, tiek jų tėvelius. Penktadienį projektą vainikavo šventės klasėse. Pirmokai rengė ,,Rudenėlio šventę” klasėje, o ketvirtokai – gamino vaisių bei daržovių salotas. Projekto tęsinys – lapkričio pabaigoje. Pradinukų projektą vainikuos ,,Rudenėlio šventė” mokyklos salėje.
Projekto organizatoriai

« 2 »