Projektas ,,Jungtinis Lietuvos vaikų choras“

Prie Jungtinio Lietuvos vaikų choro mūsų mokyklos dainininkai prisijungė antrą kartą. Tai 6b ir 8b klasių moksleiviai Beatryčia Antonovičiūtė, Gabrielė Davainytė, Adomas Adomavičius, Gabija Vaitechovičiūtė, Eglė Jankūnaitė, Tautvilė Jakaitytė, kurie per šešis savaitgalius Visagino Č.Sasnausko menų mokykloje, vadovaujami patyrusių vadovių R.Rugaitytės ir I.Alėjūnienės, repeticijų metu parengė programą „5 dienos pakeitusios Lietuvą“. Koncerte, kuris įvyko Vilniuje Šv. Jonų bažnyčioje, skambėjo kompozitorių V.Augustino, G.Venislovo, V.Miškinio, L.Kairytės, B.Chilcott kūriniai ir dainavo virš 230 vaikų iš 25 Lietuvos miestų ir miestelių. Prie Jungtinio Lietuvos vaikų choro meno vadovės V.Skapienės diriguojamo kūrinio „Penkios dienos, pakeitusios pasaulį“ prisijungė dar 5 mišrūs chorai. Patyrėme daug puikių įspūdžių.
Mokytoja Eglė Pratkelienė