Projektas ,,Jungtinis Lietuvos vaikų choras“

Nuo 2017 lapkričio mėn. 6a ir 7b kl. moksleivės Nida Gūdmantaitė, Vanesa Sireikytė, Areta Usonytė, Kamilė Balžekaitė, Karolina Novikova, Gintarė Viburytė dalyvavo projekte „Jungtinis Lietuvos vaikų choras“. Intensyviai repetuodamos savaitgaliais, kartu su choru „Ugnelė“, kuriam vadovauja Valerija Skapienė, mergaitės išmoko 6 dainas: R. Martinkėno „Bunda žemė“, G. Kuprevičiaus „Skriski, skriski Lietuvėlėn“, lietuvių liaudies dainą, aranžuotą G. Kalino, „Lek gervelė“, E. Gudavičiūtės „Kad būtum amžiams gyva“, G. Venislovo „Vakar ir visados“, K. Mašanausko „Lietuva“. Šias dainas mokėsi vaikai iš 35-ių skirtingų ugdymosi įstaigų Visagino, Gargždų, Šakių filialuose. 2018 m. kovo 11 d. į Vilnių atvyko 250 vaikų iš įvairių Lietuvos kampelių padainuoti dainas Jungtiniame Lietuvos vaikų choro koncerte Šv. Kotrynos bažnyčioje. Įspūdžiai nepamirštami.
Daugiau skaityti ir paklausyti >>
Mokytoja Eglė Pratkelienė