Projektas „Vaikų ir paauglių įtraukimas į sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą“

Gegužės mėn. 28 dieną Užupio pagrindinės mokyklos 2a klasės dalyvavo interaktyvioje online paskaitoje „Energijos gavimo šaltiniai“, kurią vedė projekto koordinatorė Ingrida Kučinskienė.

Jos metu žaismingai, mokiniams suprantama kalba buvo diskutuojama ir išsiaiškinama, nuo ko priklauso fizinė sveikata ir emocinė būsena, kodėl būna dienų, kada noriai atliekame užduotis, galime lengvai susikaupti ir mokytis, bet būna dienų, kada tingisi, esame išsiblaškę, nieko nesinori, reikia prisiversti mokytis, viskas erzina, pykstamės su draugais ir su tėvais. Ką daryti, kad tavo diena būtų sėkminga?

Taip pat vaikai mokėsi nesudėtingų pratimų, suteikiančių energijos, mažinančių psichinę įtampą, gerinančių gebėjimą susitelkti ir susigrąžinti emocinę pusiausvyrą erzinančiose situacijose.

Mokytoja Daiva Butkienė