Rajoninis raštingumo konkursas

Kovo 7 dieną Dukstynos pagrindinėje mokykloje vyko rajono pagrindinių mokyklų 5-8 klasių mokinių raštingumo konkursas. Paprastai šio konkurso metu mokiniai rašo diktantą. Taip buvo ir šiais metais. Iš mūsų mokyklos konkurse dalyvavo 17 mokinių. Ir mokytojos lituanistės: Laima Juzėnienė, Alma Kiaulienė ir Audronė Kovarskienė. Ypač sėkmingas konkursas buvo penktokams: Dominykas Tamošiūnas (5a) ir Kamilė Deksnytė (5b) užėmė I vietą, net tris II vietas laimėjo Viltė Žliobaitė (5a), Justė Skopaitė (5a) ir Matas Žemaitis (5b). Šeštokams irgi visai neblogai pasisekė. Naglis Tiškevičius (6a) užėmė II vietą, o Matas Čekanauskas (6a) ir Aurimas Bisturys (6b) – III vietas.Iš septintųjų klasių II vietą užėmė Nida Gūdmantaitė (7a). Aštuntokai laimėjo dvi prizines vietas. Ula Maniukaitė (8a) – II vietą, o Medas Savickas (8b) – III vietą. Šis konkursas paskatina pasitempti, pasikartoti taisykles ir parodyti savo gimtosios kalbos mokėjimą.
Lietuvių kalbos mokytoja Audronė Kovarskienė