Šiaurės šalių literatūros ir Tolerancijos savaitė

Lapkričio 11-15 dienomis šventėme Šiaurės šalių literatūros ir Tolerancijos savaitę.
Didžiąją skaitymų dieną pradinių klasių, dorinio ugdymo mokytojos skaitė vaikams ištrauką „Pepė švenčia gimimo dieną“ iš A. Lindgren knygos „Pepė ilgakojinė“.
2019 metų tolerancijos simbolis – švyturys, kuris reiškia pagalbą, nes rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Tolerancija skatina pakantumą, pagarbą, nepaisant skirtingų pažiūrų, rasės, tautybės, religijos. 6b klasės mokiniai įžiebė Tolerancijos švyturį.
Priešmokyklinukai ir 1-4 kl. mokiniai per etikos pamokas piešė, spalvino Tolerancijos švyturius. Žiūrėjo filmą „Didžiausias draugas“. 5-8 klasių mokiniai prisiminė žodžio tolerancija reikšmę, žiūrėjo filmą „Žemės žvaigždutė.
Priešmokyklinukai dalyvavo integruotoje etikos, dailės ir matematikos pamokėlėje „Tolerancijos švyturys“.
Kuo anksčiau mokiniai supras žodžio tolerancija reikšmę, tuo daugiau tolerancijos bus mūsų visų gyvenime, visuomenėje.
Etikos mokytoja D. Misiūnienė