Šiaurės šalių literatūros savaitė Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje

Kiekvienais metais Užupio mokykla dalyvauja skaitymuose.
Šių metų Šiaurės šalių literatūros savaitės tema – Šiaurės šalys ir pasaulis.
Šiaurės šalių literatūros savaitė kviečia visus pamąstyti apie tai, ką reiškia būti pasaulio piliečiu, ir rasti pasaulyje savo vietą.
Planetoje mūsų yra arti aštuonių milijardų. Savo pasaulį mes kuriame visi kartu. Mes galime laisvai keliauti po pasaulį, išvykti iš savų namų, savos aplinkos į nepažįstamus ir svetimus kraštus. Kelionių būna artimų ir tolimų, trumpų ir nesibaigiančių. Pasaulis gali mums atrodyti neaprėpiamas, bet gali būti ir visai nedidelis. Tačiau viena mes žinome tvirtai – visi tie aštuoni milijardai žmonių gyvena ir kuria kiekvienas savo unikalų pasaulį, mes visi tęsiame kiekvienas savo unikalią istoriją.
Trečiadienį mokyklos bibliotekininkė Nijolė Čepukėnienė kartu su 9PM klasės moksleive Kamilė pakvietė 6b klasės mokinius ir jų auklėtoją į skaitymus.
Skaitėme Alle Semmen Teller „Visi iki vieno”. Ne tik skaitėme, bet ir dalinomės įspūdžiais ir įžvalgomis.