Šokame Lietuvai

Drauge su visa Lietuva Užupio pagrindinės mokyklos bendruomenė švenčia savo tėvynės gimtadienį. Tradiciškai jau penktus metus mes jį švenčiame savaip – mes šokame. Šokių mokytojos Ramunės Radzevičienės dėka šoka ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai, mokytojai. Šiais metais šventėje šoko beveik 300 šokėjų. Džiaugiamės gausia palaikymo komanda, tėveliais, kurie džiaugėsi ir didžiavosi savo atžalomis.
Visuomet laukiame svečių. Šiais metais prie mūsų prisijungė Pabaisko pagrindinės mokyklos šokėjai. Didelis ačiū Pašilės progimnazijos šokėjams ir jų mokytojai Dainai Mikelevičienei, kuri savo mokinius paruošia kiekvienai „Šokame Lietuvai“ šventei.
Esame dėkingi savo mokyklos pradinių klasių mokytojoms, be kurių tokį renginį suorganizuoti būtų tikrai sunku, kurios pasirūpina, kad mokiniai būtų tvarkingi ir gražūs, mokytojai Daivai Aniukštienei, mūsų renginių organizatorei ir vedančiajai, mokytojui Artūru Žilinsku, mūsų garso operatoriui, na ir visiems, kurie prisideda prie šios gražios šventės, kurios metu mes tampame tikra šeima ir esame laimingi.