Šokių varžytuvės Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje

Užupio pagrindinės mokyklos choreografijos mokytoja Ramunė Radzevičienė pakvietė priešmokyklines klases ir pradinių klasių mokinius į „Šokių varžytuves“. Šioms varžytuvėms visi ruošėsi ne vieną savaitę. Juk turėjo pagaminti „Simpatijų“ prizus.

Visą savaitę paskirtą pamoką skirtingų klasių mokinukai rinkosi į aktų salę nešini savo pagamintomis dovanėlėmis. Varžytuvių tikslas buvo per trumpą laiką kartu su mokytoja išmokti šokį, kurį vėliau užlipus ant scenos teko pademonstruoti kitai klasei. O šokių būta įvairių: Ceceliukė, Marceliukė, Grečenikė, Vilties valsas, Malūnėlis… Viena klasė stebėjo kitą, rinko savo simpatijas, įteikdami pagamintas dovanėles. Kiek jaudulio, vėliau virtusio džiaugsmu, buvo vaikų akyse.
Po varžytuvių direktorė kiekvienai klasei įteikė diplomą kartu su saldžiu apdovanojimu. Šis, jau ne pirmas, choreografijos mokytojos sugalvotas konkursas neabejotinai taps dar viena gražia mūsų mokyklos šokių tradicija.