“Storytellers across Europe – Treasures”

Spalio 16-22 dienomis Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos komanda: direktorė Regina Razmienė, projekto koordinatorė Virgilija Markevičienė, anglų kalbos mokytoja Rusnė Valeikienė ir technologijų mokytoja Jurgita Šalaviejienė vyko į Stambulą. Ten Istambul Erkek Lisesi vyko Erasmus+K229 projekto “Storytellers across Europe – Treasures” mobilumo susitikimas. Susitikime dalyvavome mes, lietuvių komanda, Graikijos, Latvijos, Italijos, Rumunijos ir Turkijos komandos. Mobilumo tema “World of Magic”. Mobilumas buvo skirtas tik mokytojams. Mokytis, kad mokyti. Mokyti, kad mokytis.

Naujos žinios, patirtis, kuri neturi kainos, tarsi spalvinga dėlionė – iš komandinio darbo, dalijimosi, minčių audrų, skirtingų kultūrų ir skirtingomis kalbomis.
Pažintis su Stambulu. Megapolis. Stambulas. Topkapi rūmai – pasivaikščiojimas po sultonų rezidenciją, vieną didžiausių pasaulio muziejų, prilygsta pasakos inscenizacijai. Trumpas kruizas Bosforo sąsiauriu. Riba tarp Azijos ir Europos. Galatos bokštas.
Mokyklos Stambule. Stebina nuo pastatų istorijų ir architektūros iki vidaus taisyklių ir savitos tvarkos.
Nors reikia prisiminti kiek tautų istorijų ir įvykių per šimtmečius yra persipynę šiame daugiamilijoniniame mieste.
Įspūdžių ir patirties daug. Tikimės sėkmingai ją pritaikyti savo darbe.