Sveikinimai Vienišiems žmonėms

Adventas – tai susikaupimo, pasiruošimo Kristaus atėjimo į šį pasaulį šventei – Kalėdoms.
3–8 klasių užupiečiai per Adventą darė gerus darbus. Vienas jų – sveikinimas Vienišam žmogui. Sveikinimus įteikė Ukmergės ligoninėje gulintiems žmonėms, neįgaliesiems.
Nuoširdžiai dėkoju 8a klasės mokinėms: Nidai Gūdmantaitei ir Elzei Kaminskaitei už šventiškai papuoštus vokus, daugiausiai sveikinimų padariusioms 5a klasės mokinėms: Ugnei Sveikauskaitei, Emilijai Purvytei, Deirai Šimkutei, 6a klasės mokinėms: Paulinai Dutkutei, Rugilei Lengertaitei, Saulei Zabielaitei, 7b klasės mokiniams: Smiltei Dalidėnaitei, Dovydui Meškerevičiui, Gustui Kiškiui. Šiems mokiniams įteiktos Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos dovanėlės – rašiklis ir saldainis su Neįgaliųjų draugijos logotipu. Dėkoju visiems mokiniams už jų širdies gerumą.
Etikos mokytoja D. Misiūnienė