Švenčiame Nepriklausomybę

Užupio pagrindinės mokyklos mokiniai išeidami žiemos atostogų linksmai ir prasmingai atšventė artėjančią Nepriklausomybės dieną. Mokykloje vyko improvizuotas žinių konkursas ,,Švenčiame Nepriklausomybę“.
Lietuvių kalbos ir socialinių mokslų metodinės grupės mokytojai surengė šventę artėjančios Vasario 16-osios proga. 9 produktyviojo mokymo klasės mokiniai su istorijos mokytoja kūrė plakatą apie tai, kuo garsėja Lietuva. O paskutinę dieną prieš atostogas 5-10 klasių mokiniai Kahoot programėle susibūrę į komandas sprendė viktorinos klausimus. Klausimų buvo visokių: ir iš laisvės kovų istorijos, ir Lietuvos gamtos, geografijos, kalbos, kultūros. Į žaidimą įsitraukė ir mokyklos vadovų bei mokytojų komanda. Klausimai nepasirodė iš lengvųjų, reikėjo ir logiškai pamąstyti. Vieni atnaujino žinias, kiti – sužinojo naujų dalykų. Laimėjusių komandų mokiniai apdovanoti Padėkos raštais. Artėjančios Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga visus pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas, Miglė Kavaliauskė, o muzikos mokytojos Eglės Pratkelienės parengti choristai baigė renginį prasmingomis patriotinėmis dainomis.