„Temidės“ konkurse mūsų mokyklos aštuntokai

Balandžio 13-ąją Ukmergės rajono policijos komisariate vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas. Konkurse dalyvavo penkios komandos iš Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų. Protų mūšyje susirungė mokiniai iš A. Smetonos, J. Basanavičiaus, Siesikų gimnazijos , Užupio ir „Šilo“ pagrindinių mokyklų.
Mūsų mokyklos komandą „Užupiečiai“ atstovavo 8a kl. mokiniai Aistė Aniūnaitė, Austėja Paškevičiūtė, Kotryna Diliūnaitė, Tauras Žemaitis ir Tauras Gūdmantas. Vyko kartu ir palaikymo komanda 10 PM klasės mokinės Ernesta Ščiukaitė, Karina Skutulaitė ir 9PM klasės mokinės Ernesta Gudilovaitė, Viktorija Balcerytė. Mūsų mokyklos komanda šauniai pasirodė protmūšyje ir tapo trečiosios vietos laimėtojais.
Gražina Medišauskienė