Tinklinio turnyras, skirtas Kovo 11-ąjai paminėti

Kovo 9 d. Užupio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko draugiškas tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Prasidėjus turnyrui sveikinimo žodį tarė mokyklos pavaduotoja ugdymui, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas, Miglė Kavaliauskė. Prieš prasidedant turnyrui buvo sugiedotas Lietuvos himnas, atnešęs į aikštelę šiltos lietuviškos dvasios.Turnyre dalyvavo dvi merginų ir trys vaikinų komandos. Merginų varžybose I-ąją vietą iškovojo 8b klasės komanda: Vesta Pikauskaitė, Viltė Garlinskaitė, Karina Klevinskaitė, Brigita Jurgaitytė, Rusnė Markauskaitė ir Austėja Bartusevičiūtė. II-ąją vietą laimėjo 8a klasės merginų komanda: Agnė Mickūnaitė, Liepa Šarkaitė, Kamilė Valaišaitė, Gabija Aštrauskaitė, Viltė Viktorija Kavaliauskaitė ir Izabėlė Grumadaitė.
Vaikinų aikštelėje vyko atkakli kova. Varžybos buvo įtemptos, labai emocingos, kiekvieną setą kova vyko taškas į tašką. Nenugalimi buvo 10PM klasės mokiniai: Lukas Karvelis, Laurynas Didrikas, Marius Brasiūnas, Laurynas Serpauskas, Nojus Špakovičius, Deimantas Blusis ir Domantas Dapkevičius. II-ąją vietą laimėjo 8b klasės komanda: Oskaras Dubosas, Ignas Žydelis, Edvinas Mickūnas, Paulius Pakalniškis, Matas Žukauskas ir Karolis Šimėnas. III-ąją vietą užėmė
8a klasės vaikinai: Joris Karpovas, Rapolas Boska, Kajus Šembergas, Kornelijus Kostikas, Donatas Adomavičius ir Oleksandr Kovalenko.
Visos komandos apdovanotos padėkomis ir medaliais.