Tinklinio turnyras

Kovo 7 d. Užupio pagrindinėje mokykloje vyko tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Prasidėjus rungtynėms sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Regina Razmienė. Dėl sudėtingos situacijos Ukrainoje šis turnyras buvo kiek kitoks – tylos minutė žuvusių pagerbimui bei Lietuvos himno giedojimas atidarymo metu.
Turnyre dalyvavo dvi merginų ir trys vaikinų komandos. Merginų grupėje I-ąją vietą išovojo 8b klasės ir 10 PM klasės mišri merginų komanda: Urtė Baginskaitė, Jevgenija Podhaliuzina, Gabija Ozarinskaitė, Goda Gribauskaitė, Simona Šeduikytė, Kamilė Skutulaitė. II- ąją vietą laimėjo 8a klasės merginų komanda: Deivilė Krogertaitė, Viltė Žliobaitė, Liepa Jasevičiūtė, Justė Skopaitė, Rugilė Lengertaitė, Rusnė Romanovaitė, Gabija Bankauskaitė.
Vaikinų grupėje nenugalimi buvo 8b klasės komanda: Matas Vasiljev, Matas Žemaitis, Rustam Radkevič, Kajus Leleckas, Šarūnas Beinoras, Airidas Ramoška, Orestas Čedrauskas. II-ąją vietą laimėjo 8a klasės vaikinų komanda: Deividas Bračiulis, Vytautas Ivanauskas, Povilas Pavydis, Vakaris Sireikis, Armandas Uščiauskas, Dominykas Tamošiūnas, Vainius Padolskis. III-ąją vietą užėmė 9 PM klasės vaikinų komanda: Marius Brasiūnas, Laurynas Serpauskas, Laurynas Didrikas, Arentas Babanovas, Domantas Dapkevičius, Džiugintas Juzėnas, Nojus Špakovičius.
Visos komandos prizininkės ir nugalėtojos buvo apdovanotos medaliais. Turnyrą organizavo fizinio ugdymo mokytojos Daiva Sabaliauskaitė ir Anželika Martikonienė.