Tolerancijos namas Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje

Jau daugiau kaip 10 metų užupiečiai mini Tolerancijos dieną. Šiais metais 1-8 klasių mokiniai piešė, lankstė, statė savo ar svajonių namus. Aptarė, kokių norėtų šalia gyvenančių kaimynų (draugiškų, padedančių, supratingų, gerbiančių, kantrių, nuoširdžių, sąžiningų). Vyresnieji mokiniai sprendė kryžiažodį „Tolerantiškas kaimynas“, prisiminė tolerantiškus ir netolerantiškus filmų veikėjus. Kiekviena klasė išrinko tolerantiškiausią mergaitę ir berniuką. Pailgintos dienos pirmokų grupė su mokytoja R. Kisieliene aptarė gero, pagarbaus, draugiško, tolerantiško elgesio taisykles, prisiminė mandagumo žodžius ir statė namus draugiškiems meškučiams.

Manome, jog mūsų mokykla tolerantiška kitų šalių vaikams, nes joje mokosi ukrainiečiai, iš užsienio grįžusių lietuvių vaikai.