Tolerantiškas herojus atsisveikino su Šiaurės šalių bibliotekų savaite

Kaip ir kasmet pradinukai pajuto kaip šaunu skaityti bendraamžių būryje! Ryto skaitymuose, kūrybinėse užduotyse, dailės kūriniuose, filmo kadruose, smurfų vardynose, popietėje su rašytoja visi savaitės renginių dalyviai stengėsi atrasti savyje herojiškų savybių. „Kartais suabejosi, ar visko galima išmokti. Bet taip yra. Kai kuriems įgūdžiams reikės daugiau pasitreniruoti, bet viskas įmanoma. Viskas jau yra tavyje“! (Elias ir Agnes Vahlund)
Mokykloje svečiavęsi „Pelėdžiukų“ grupės vaikai iš l/d „Nykštukas“, tolerancijos raktu atrakino mandagumo žodžius, o Pepė su Karlsonu Pabalda parodė kaip nugalėti baimę.
Ištrauką apie drąsų Emilijos poelgį. iš Simono Strangerio romano „Tie, kurių nėra“ skaitė devintokai ir dešimtokai su mokytoja Birute Tiškevičiene.
Linkime būti unikaliais, mokėti suprasti kitokį ir tegul tolerantiškas elgesys lydi mus visur.
Visos įdomiausios renginių akimirkos nuotraukose ir piešiniuose.

P.S. Už susitikimą su vaikų ir paauglių rašytoja Rebeka Una dėkojame Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos darbuotojoms. (Projektas „Knyga. Spaudžiu: patinka!“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba).

« 2 »