Trečiokų pasaka ant smėlio

Vieną gruodžio antradienį Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 3a klasės mokinių laukė staigmena. Savo žiniomis ir patirtimi atvyko pasidalinti Liucijos mamytė Asta Liumparienė ir pravedė meno terapijos užsiėmimą. Vaikai iš pradžių žaidė su smėliu, jį tyrinėjo. Vėliau kiekvienas išsirinko patinkančius personažus ir smėlio lėkštelėje kūrė savo pasaką. Kai vaikai įsidrąsino, kūryba ,,persikėlė už lėkštelių ribų”. Galiausiai mažos pasakos susijungė į vieną bendrą didelę ir gražią istoriją.
Netradicinės pamokos visada ugdymo procesui suteikia žaismingumo, naujų įspūdžių ir teigiamų emocijų, todėl labai džiugu, kad mokinių tėvai sutinka nors trumpam tapti mokytojais. Tokie užsiėmimai vaikams tampa tikra švente. Nuoširdžiai dėkojame Liucijos mamai Astai už įdomią meno pamoką!
Mokytoja Rasa Piešinaitė