Kvadrato varžybos

Lapkričio 17 d. Dukstynos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko miesto pagrindinių mokyklų 2006 m. ir jaunesnio amžiaus kvadrato varžybos.
Rungtynės vyko tarp keturių komandų. Užupio pagrindinės mokyklos komanda vadovaujama Rasos Piešinaitės ir Ritos Jaselienės iškovojo pirmąją vietą. Dukstynos pagrindinės mokyklos komanda – antrąją vietą, „Šilo“ pagrindinės mokyklos komanda – trečiąją vietą. Ketvirta liko Senamiesčio pagrindinės mokyklos komanda.

Lapkričio 26 d. Užupio pagrindinės mokyklos komanda vadovaujama Rasos Piešinaitės ir Ritos Jaselienės dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse 2006 m. ir jaunesnio amžiaus kvadrato varžybose. Varžybos vyko Užupio pagrindinės mokyklos sporto salėje.
Varžybose dalyvavo keturios komandos iš Anykščių, Širvintų, Vilniaus miesto mokyklų. Komandos pasiskirstė vietomis: pirmoje – Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija, antroje – Širvintų pradinė mokykla, trečioje – Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla, ketvirtoje – Anykščių Antano Vienuolio progimnazija.

Lapkričio 23–24 d. Užupio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko miesto pagrindinių mokyklų 2004 m. ir jaunesnio amžiaus mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos.
Mergaičių grupėje „Šilo“ pagrindinės mokyklos komanda iškovojo pirmąją vietą. Užupio pagrindinės mokyklos mergaitės – antrąją vietą, Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaitės – trečiąją vietą.
Berniukų grupėje rungtynės vyko tarp keturių komandų. Komandos pasiskirstė vietomis: pirmoje – „Šilo“ pagrindinė mokykla, antroje – Dukstynos pagrindinė mokykla, trečioje – Užupio pagrindinė mokykla, ketvirtoje – Senamiesčio pagrindinė mokykla.

Kūno kultūros mokytoja D. Sabaliauskaitė