Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos antrokai ,,pasimatavo“ kario profesiją

Lapkričio 23 d. minima Lietuvos kariuomenės diena. Ta proga lapkričio 21 d., pirmadienį, Užupio pagrindinės mokyklos 2a klasėje svečiavosi Adomo tėvelis – štabo seržantas Jonas Žvirblis.
Edukacijos metu mokiniai klausėsi įdomaus pasakojimo apie Lietuvos kariuomenę, jos turimą ginkluotę ir transportą. Antrokai ne tik susipažino su kario profesija, bet ir sužinojo, ką turi mokėti karys, kiek reikia mokytis būnant kariu. Mokiniams buvo labai įdomu pamatyti, ką kiekvienas karys nešiojasi savo kuprinėje. Ypač buvo smagu maskuotis, apžiūrėti kareiviškus daiktus ir ginklus, ant savo pečių išbandyti šarvuotos liemenės svorį, pasimatuoti kareivišką šalmą, kareivišku žingsniu žygiuoti mokyklos koridoriais. Mokiniai stebėjo, kaip lauko sąlygomis pašildomas maistas, išverdama arbata.

Edukacija buvo labai įdomi ir naudinga. Daugelis vaikų pareiškė, kad užaugę norėtų rinktis kario profesiją ir savo kurtais piešiniais padėkojo svečiui už tai, kad yra saugomi Lietuvos karių.

Už šią įdomią edukaciją Adomo tėčiui dėkinga ir mokytoja Rasa.