Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos bibliotekoje

Baigėsi pasakų mėnuo — spalis, įpusėjo Šiaurės šalių literatūros savaitė, kuri tradiciškai vyksta lapkritį.
Priešmokyklinukai, 1a, 2a ir pailgintos dienos grupės vaikai aptarė: ar iš arbūzo senelis išperės kumeliuką, kaip seksis sūnui, kuris nemylėjo tėvo ir daugiau svarbių dalykų iš skaitytų pasakų.

Dienos vis trumpyn, mažiau saulės šviesos. Kaip keičiasi, „Gamta Šiaurėje“, atėjus rudeniui? 4a, 4b, 1a, 1b, 1c, 2a, 2b klasėse mokiniai žvakių šviesoje aiškinosi, kaip reikėtų elgtis, „Jei sutiktum lokį“(autorius Malin Kivelo). Gerai nusiteikę ir susikaupę, piešė lokio ir vaiko susitikimą, tikėdami, kad jis bus ramus, jaukus ir praeis be barnių. Pailgintos dienos grupėje iš lego kaladėlių vaikai statė namus lokiams, mokėsi nusiraminti kvėpuojant, buvo dainuotos meškų dainos ir šokta kaip meškinų.
Nuotraukose akimirkos iš Akvilės Sadauskienės iniciatyvos „Pasakų iššūkis. 2022“ ir projekto „Šiaurės Šalių literatūros savaitė“.