Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai matuojasi profesijas

Kas yra prekybos centras, kokį darbą dirba pardavėjas, kokios yra prekės parduotuvėje ir panašius klausymus visą šią savaitę per įvairią veiklą aiškinosi Užupio pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai. Visą tai pamatyti ir suprasti pavyko prekybos centre RIMI. Susipažinome su pardavėjos, kepėjos, vadybininkės profesijomis. Teko pasėdėti kasininko kėdėje, skanuoti prekes, pajausti šaldytuvo, kuriame laikomi ledai šaltį, praverti mažos kepyklėlės krosnelės duris, už kurių kepė labai skanios bandelės. Sužinojome, kaip yra ženklinamos, rūšiuojamos, laikomos prekės, kiek daug ir kokių įvairių prekių galima nusipirkti prekybos centre.
Dėkojame RIMI prekybos centro personalui už mielą priėmimą, supažindinimą, pasakojimą ir už šiltas, labai skanias bandeles.