Užupiečiai nuotolinėje vokiečių kalbos pamokoje

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Goethe‘s institutu mokinius ir jų tėvelius pakvietė į nuotolinę pažintinę vokiečių kalbos pamoką, kuri vyko kovo 7 dieną 13 valandą.
Pasitelkus interaktyvias priemones pamokoje vaikai galėjo susipažinti su vokiečių kalbos ypatumais, išmokti pirmų žodžių, dalyvauti viktorinose, užduoti klausimų mokytojai, susidaryti savo įspūdį apie kalbą.

Pamoką vedė patyrusi vokiečių kalbos mokytoja Laura Frolovaitė.
Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos penktokai ir šeštokai kartu su mokytojomis Rita Ivanova, Regina Vaitkevičiene ir Virgilija Markevičiene dalyvavo nuotolinėje pamokoje.
Šeštokams tai buvo galimybė pagilinti jau turimas vokiečių kalbos žinias, o penktokams nuotolinė pamoka galbūt padės pasirinkti antrąją užsienio kalbą.