Užupiečiai projekte „Kartu paskaitykim knygelę“

Tai ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų bei pradinio ugdymo mokinių tarptautinio projekto (Projektą organizuoja bei koordinuoja Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio specialioji pedagogė ir logopedė Gilija Gajauskienė ) pavadinimas, kuris ką tik baigėsi (sausio 16-23 d.). Užupio pagrindinės mokyklos Ic klasės mokiniai ir mokytoja Vaidutė Matiukienė lankėsi bibliotekoje, klausėsi skaitomų Evelinos Daciūtės knygų „Lapė yra laimė“ ir „Duobė“. Klasėje, bibliotekoje ir namuose atliko įvairias veiklas.

Linksminosi kaip laimingoji lapė: mėtė spalvotus žiedus, kalbėjo ir piešė.
Pasiklausę istorijos apie duobę, kurią kasė mergaitės tėtis, pasidalino savo patirtimis, aptarė Julijos Skudutytės iliustracijas. Be įprastų iliustracijų, šioje knygelėje yra ir nupieštų ant kalkinio popieriaus – tarsi po ledu. Pirmokai ir patys piešė ant kalkinio popieriaus.
Tikimės, kad Evelinos Daciūtės knygelės sudomino ir norėsis vėl jas skaityti ir vartyti jau patiems.