Užupio pagrindinės mokyklos pirmokėliai dalyvavo draugiškojoje SEU olimpiadoje

Užupio pagrindinės mokyklos pirmokėliai dalyvavo draugiškojoje SEU olimpiadoje „Dramblys“.
Socialinio emocinio ugdymo olimpiada suteikė galimybę atlikti įvairias vaikams labai patikusias užduotis, bendrauti ir bendradarbiauti, puoselėti draugiškus tarpusavio santykius.
Artimiau susipažinti, surasti tarpusavio bendrumus ir skirtumus padėjo užsiėmimas „Interviu”.
Pirmokai mokėsi valdyti savo emocijas, treniravosi, kaip suvaldyti pyktį, mokėsi tinkamai išsakyti savo jausmus ar nepasitenkinimą
Užsiėmimo ,,Knyga apie mane” metu vaikams patiko rašyti komplimentus draugams, o dar labiau juos skaityti 😊.
Ne visas užduotis spėjome atlikti, todėl ir pasibaigus olimpiadai toliau tęsime veiklas ir pasinaudosime gautomis užduotimis.
Mokytoja Daiva Butkienė