Užupio pedagogai pasirengę nuotoliniam ugdymui

Užupio pagrindinės mokyklos pedagogai jau pasiruošę dirbti nuotoliniu būdu. Per pastarąsias dienas išsistudijavę elektroninius šaltinius, susiorganizavo nuotolinius mokymus ir jau kovo 19 dienos popietę virtualioje erdvėje surengė pirmąjį posėdį bei diskusijas.
Paskelbus ilgalaikį karantiną, mokytojų bendruomenei kilo iššūkis, kaip vyks mokymas nuotoliniu būdu, kokias internetines priemones reikės naudoti. Juo labiau kad užplūdo informacijos, siūlomų vebinarų srautas, kuris sukėlė dar didesnę įtampą – ko griebtis. Ir čia į pagalbą saviškiams, Užupio pagrindinės mokyklos pedagogams, atėjo mokyklos informacinių technologijų mokytoja Miglė Kavaliauskė. Kolegoms pasiūlė drauge pasibandyti virtualaus bendravimo platformą ZOOM. Mokytoja nuotoliniu būdu atskiroms grupelėms surengė seminarą, kaip prisijungti, naudoti šią platformą su mokiniais. Į trečią virtualų susitikimą jau buvo pakviesti visi mokyklos pedagogai, o po valandos bendro mokymosi įvyko posėdis, kuriame dalyvavo ir mokyklos vadovai, buvo aptartas nuotolinės veiklos planas, vyko diskusijos.