Nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Paieška

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 335308
Mes turime 46 svečius online
Naujienos
PDF Spausdinti
Pirmadienis, 12 Lapkritis 2012 10:20

Kvadrato varžybose antrąją vietą iškovojo Užupio pagrindinės mokyklos berniukų komanda

Dukstynos pagrindinėje mokykloje vyko Ukmergės miesto mokyklų 5-6 klasių berniukų kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo keturios komandos.

Nugalėję visas priešininkų komandas, ,,Šilo" pagrindinės mokyklos berniukai (mokytojas Ričardas Blažys), iškovojo pirmąją vietą ir teisę atstovauti rajonui zoninėse varžybose, kurios vyks gruodžio 8 d., Ukmergėje.

Nusileidę tik nugalėtojams, antrąją vietą iškovojo Užupio pagrindinės mokyklos komanda (mokytojos Rasa Žydelienė ir Daiva Sabaliauskaitė),

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Ketvirtadienis, 08 Lapkritis 2012 17:03

Kvadrato varžybose pirmąją vietą iškovojo Užupio pagrindinės mokyklos mergaičių komanda

Užupio pagrindinėje mokykloje vyko 5-6 klasių mergaičių, gim. 2000-2001 m., kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo keturios Ukmergės miesto mokyklų komandos.

Pirmąją vietą ir teisę atstovauti rajonui zoninėse varžybose, iškovojo Užupio pagrindinės mokyklos mergaičių komanda (mokytojai Rasa Žydelienė ir Daiva Sabaliauskaitė), antrąją - ,,Šilo" pagrindinės mokyklos mergaitės (mokytoja Vida Mackevičienė), trečiąją - Senamiesčio pagrindinės mokyklos mergaičių komanda (mokytojas Tomas Striukys) ir ketvirtoje vietoje liko Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaitės (mokytojai Regimantas Verbickas ir Vitalijus Martikonis).

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Antradienis, 30 Spalis 2012 13:10

Užupiečių rudens palydėtuvės

Ankstyvą spalio 26-osios rytą, linksmai nusiteikę Užupio pagrindinės mokyklos pradinukai sugūžėjo į mokyklą. Šiandien jų laukė netradicinės pamokos. Net netikėtai iškritęs pirmasis sniegas priminė apie iškeliaujantį rudenį.

Pasidžiaugę sniegeliu, pirmokėliai piešė ir aplikavo, žaidė įvairius žaidimus. Antrokai mokėsi sveikos gyvensenos įgūdžių, spaudė ir gėrė vaisių sultis, gamino darbelius iš gamtinės medžiagos, sprendė įvairias užduotis.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Antradienis, 30 Spalis 2012 13:50

Vertimas - mūsų kasdienybė

Spalio 25 dieną mokykloje svečiavosi vertėja Irena Aleksaitė. Tai antroji AKIM projekto pamoka. Vertėja vedė rusų kalbos pamoką (mokyt. R. Vaitkevičienė, N. Paškauskienė). Mokiniai išgirdo istoriją apie pačią garsiausią, jau "suakmenėjusią" vertimo klaidą, kurią padarė vienuolis Jeronimas versdamas Bibliją. Susipažino su trupučiu vertimo istorijos ir koks yra šiuolaikinis vertimas. Ką reikia mokėti, kokie pagrindiniai reikalavimai  norint  versti, norint  būti vertėju.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Antradienis, 30 Spalis 2012 13:28

Užupio pagrindinės mokyklos komanda kvadrato varžybose iškovojo pirmąją vietą

Spalio 24 d. Užupio pagrindinėje mokykloje, vyko miesto mokyklų moksleivių gimusių 2002 m. ir jaunesnių kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo trys miesto mokyklos. Komandas sudarė 5 berniukai ir 5 mergaitės.

Užupio pagrindinės mokyklos komanda (mokytojos Rita Jaselienė ir Rasa Piešinaitė)  nugalėjusi dvi priešininkų komandas iškovojo pirmąją vietą ir teisę atstovauti rajonui zoninėse kvadrato varžybose, kurios vyks gruodžio 1 d. Ukmergėje.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Ketvirtadienis, 25 Spalis 2012 18:13

Molio terapija prieinama kiekvienam Užupio pagrindinės mokyklos pradinukui

Spalio 24-tądieną Užupio pagrindinėje mokykloje vyko praktinis seminaras rajono pradinių klasių mokytojoms „Molio plastinių savybių pažinimas ir praktinis panaudojimas pradinių klasių technologijų pamokose“. Seminarą vedė mokyklos keramikos būrelio vadovė, mokytoja metodininkė Deimantė Masevičienė. Jai talkininkavo vyresniosios mokytojos Lena  Makavičienė ir Sonata Terekienė. Seminaro metu buvo kalbama apie unikalią molio terapiją, kuri ramina, harmonizuoja ir išlaisvina kūrybines galias. Kad iš beformės molio masės užgimtų realus gaminys, vaikų vadinamas „molio stebuklėliu“, prie jo reikia prisiliesti ne tik rankomis, bet visa savo jausmų ir nuotaikų palete. Keramika yra pati natūraliausia ir prieinamiausia meno sritis, ugdanti vaiko saviraišką bei estetinį suvokimą. Susipažįstama su formomis, lavinami lytėjimo ir regėjimo pojūčiai, įvaldomas darbas pirštų galiukais.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Penktadienis, 12 Spalis 2012 07:51

Projektas Kam to reikia?!

Mūsų mokykla įsilieja į  profesinės savanorystės projektą „Kam to reikia?!“

Projekto pagrindinis tikslas – didinti moksleivių motyvaciją ir kūrybiškumą, padėti jiems pasirinkti profesiją.

Projekto iniciatoriai „Omnitel“ ir  „Swedbank“ sukūrė šį projektą siekdami pagelbėti savo srities profesionalams, ieškantiems prasmingos savanorystės galimybių, bei mokytojams, siekiantiems sudominti savo mokinius bei padėti jiems perprasti verslo ir kitų organizacijų pasaulį.

Projekto pagrindinė ašis - portalas www.kamtoreikia.lt Čia susitinka įvairių sričių praktikai ir mokytojai. Portale siūlomos įvairaus pobūdžio veiklos – nuo praktiko dalyvavimo pamokoje iki ekskursijos į organizaciją ar „šešėliavimo“ – galimybės moksleiviui praleisti dalį dienos su organizacijos darbuotoju.

 

 

2013 m. lapkričio 11-15 d. vyksta projektas globojamas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės  Nacionalinė karjeros savaitė, kurį vykdo iniciatyva „Kam to reikia?“.

Jos metu mokyklose Lietuvos miestuose ir miesteliuose vyks įvairių organizacijų atstovų ir moksleivių susitikimai, kurių metu įvairių sričių specialistai moksleiviams pasakos apie savo veiklą.

Užupio pagrindinėje mokykloje vyks susitikimas su miškų urėdijos darbuotoju. Be to mokiniai dalyvaus ekskursijoje, kurios metu bendraus su policijos darbuotojais.

Apsilankykite >>

 
PDF Spausdinti
Antradienis, 02 Spalis 2012 12:40

Projektas „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“

Mūsų mokykla dalyvauja respublikiniame projekte „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms" (AKIM). Įvairių sričių menininkai keliauja į Lietuvos mokyklas ir veda pamokas.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Antradienis, 02 Spalis 2012 12:28

Kviečiame visus mokinius ir mokytojus dalyvauti projekte „Mes rūšiuojam"

Skaityti plačiau >>

 
PDF Spausdinti
Antradienis, 02 Spalis 2012 14:39

Projektas „Tyrėjų naktis“

Rugsėjo 28 dieną Lietuvoje tradiciškai rengiama „Tyrėjų naktis“.

Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje anglų kalbos mokytoja Inga Ilčiukienė irgi vedė netradicines pamokas 5a, 5b, 9a klasėse tema „Tyrinėtojai ir išradėjai. Žmonių informavimo priemonės“. Mokytoja priminė kas buvo išrasta šioje srityje, rodė pirmojo televizoriaus, pirmosios radijos nuotraukas.

Praėjo tik šimtmetis, o mes jau taip toli pažengėme žmonių informavimo technologijose.

Vėliau mokiniai įsijungė į diskusijas. Jie vardijo be kokių dalykų negalėtų gyventi.

Buvo paminėtas mobilusis telefonas, kompiuteris, internetas, televizorius. Kalbant apie ateities technologijas daug vilčių buvo išsakyta apie mediciną, transportą ir kitus dalykus.

Mokiniai pastebėjo, kad technologijos yra ne tik naudingos, bet ir žalingos. O kartais net griaunančios. Tai atominės elektrinės, cheminiai ir atominiai ginklai, modifikuoti produktai.

Projekto metu buvo rašomi referatai apie iškilius atradėjus, jų indėlį į pasaulio moderniųjų technologijų aruodą.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis11121314151617181920Sekantisir »

Puslapis 20 iš 20


© 2015 Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla; Adresas: Linų g. 4, LT-20107, Ukmergė; Steigėjas: Ukmergės rajono savivaldybės taryba; Įmonės kodas: 190342150; Tel./Faks.: 8-340-64139; El.paštas: mokykla@uzupys.ukmerge.lm.lt