Reklaminis skydelis

PDF Spausdinti
Sekmadienis, 05 kovas 2017 16:10

Estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Kovo 1 d. „Šilo“ pagrindinėje mokykloje vyko Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (2006 m. gim. ir jaun.) ir (2004 m. gim. ir jaun.) „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.

Pradinukų ( 2006 m. gim. ir jaun.) grupėje drąsiausi, stipriausi ir vikriausi buvo Užupio pagrindinės mokyklos moksleiviai (mokytojos Rasa Piešinaitė ir Rita Jaselienė). Užupio pagrindinės mokyklos komanda iškovojo pirmąją vietą ir teisę atstovauti rajonui zoninėse varžybose. Antrąją vietą iškovojo „Šilo“ pagrindinės mokyklos komanda ir trečioje vietoje liko Dukstynos pagrindinės mokyklos moksleiviai.

5-6 klasių (2004 m. gim. ir jaun.) moksleivių grupėje pirmąją vietą iškovojo „Šilo“ pagrindinės mokyklos komanda. Antrąją vietą iškovojo Užupio pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Kovo 4 d. „Šilo“ pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio miesto mokyklų (2006 m. gim. ir jaun.) zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.

Užupio pagrindinės mokyklos pradinių klasių moksleivių komanda, kuriai vadovavo Rasa Piešinaitė ir Rita Jaselienė, nugalėjo priešininkus iš Molėtų pradinės mokyklos ir iškovojo antrąją vietą. Pirmąja vietą iškovojo Ignalinos Č. Kudabos progimnazijos mokyklos moksleiviai.

Kūno kultūros mokytoja Daiva Sabaliauskaitė

© 2015 Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla; Adresas: Linų g. 4, LT-20107, Ukmergė; Steigėjas: Ukmergės rajono savivaldybės taryba; Įmonės kodas: 190342150; Tel./Faks.: 8-340-64139; El.paštas: mokykla@uzupys.ukmerge.lm.lt