Kaip greitai bėga laikas. Rodos, visai neseniai projekto „Practice Makes Perfect” dalyviai buvo susirinkę į trečiąjį tarptautinį susitikimą, ir štai pirmąją spalio savaitę skrydis į saulėtąją Makedoniją, kurios antrame pagal dydį mieste Bitoloje ir rinkosi ketvirtojo tarptautinio susitikimo dalyviai. Mūsų šaliai atstovavo mokyklos direktorė Regina Razmienė, projekto koordinatorė Virgilija Markevičienė, anglų kalbos mokytoja Rusnė Valeikienė ir aštuntos klasės mokiniai Adrijus Čyvas ir Tauras Gūdmantas. Toliau skaityti „Ketvirtasis tarptautinio projekto Erasmus + “Practice Makes Perfect” susitikimas Makedonijoje”