2018 m. lapkričio mėnesį Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras įsakymu patvirtino „Stiprią geros mokyklos raišką turinčių mokyklų“ sąrašą. Tarp 30-ties tokią raišką turinčių Lietuvos mokyklų buvo atrinkta ir Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla. Atrenkant mokyklas buvo atsižvelgiama, kokia mokinių savijauta toje mokykloje, kokia mokyklos palaikoma kultūra, mokinių pasiekimai, ar mokytojai stengiasi padėti vaikams, atėjusiems iš socialinės rizikos šeimų ir kt. Toliau skaityti „Užupio pagrindinė mokykla – tarp Lietuvos 30-ties stiprią geros mokyklos požymių raišką turinčių mokyklų”