9PM klasė Kauno technologijų ir verslo fakultete

9-okai lankėsi KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete. Mokiniai išbandė Pabėgimo kambarį ,,(NE)paprasta praeitis“, kuriame skatinamas moksleivių loginis mąstymas, bendradarbiavimas, apjungiant skirtingo mąstymo narius vienam tikslui, orientacija, bei mokykloje išmoktų fizikos, matematikos žinių pritaikymas praktiškai. Jaunimas buvo paskirstytas į dvi grupes-komandas. Vaikinų komandai Pabėgimo kambaryje šypsojosi sėkmė, nes atsitiktinai atspėję 4 kodų kombinaciją jie ,,prašoko“ dvi užduotis ir itin greitai ištrūko iš kambario. Tuo tarpu kita grupė, kurioje labiau iniciatyvios buvo merginos, išbandė technologijų mokymo centro magnetizmo žaidimus su Snap Suits lagaminais, rinkosi iš 500 projektų ir kūrė: stiprintuvus, generatorius, signalizatorius, bei montavo radijo imtuvus.

Abi komandos buvo sumanios ir aktyvios. Edukacijų koordinatorė Sonata dar ir apdovanojo prizais keletą mokinių, kurie teisingai atsakė į viktorinos klausimus.