Draugystė augina sparnus

1–5 klasių užupiečiai dalyvavo integruotoje etikos, muzikos ir dailės pamokoje „Draugystė augina sparnus“. Paklausę Jurgos Šeduikytės ir pagrindinės aktorės Vilnės Konstancijos Abukevičiūtės atliekamos filmo dainos „Tau visas dangus“ bei pažiūrėję filmo „Drugelio širdis“ ištrauką, piešė patirtus išgyvenimus, jausmus, matytus vaizdus, dainavo, dalinosi mintimis apie patyčias, drąsą būti kitokiu.

Filmas „Drugelio širdis“ apie ypatingą berniuką Juozapą, kuris slepia didelę paslaptį. Jo širdį saugo storas šarvas. Juozapo pasaulis – tai sename dvare paties sukonstruotas vabzdžių viešbutis ir jo gyventojai. Vieną dieną į miestelį atsikrausto naujokė Rugilė. Tuomet Juozapo gyvenimas apvirsta aukštyn kojom…
7–8 klasių mokiniai dalyvavo integruotoje etikos, matematikos ir dailės pamokoje „Mokiniai, patyčios, internetas“, grupės piešė skritulines diagramas, jas pristatė klasės draugams, žiūrėjo filmuką „Naujokė“.
Etikos mokytoja D. Misiūnienė