Erasmus+ mobilumas „Saugus internetas. Tikra Laisvė” Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje

Gegužės 7–14 dienomis Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos bendruomenė sulaukė svečių. Mokykloje vyko programos Erasmus+ „Secure Internet. Real Freedom” dalyvių susitikimas. Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Vengrijos, Lenkijos komandos atvyko į Ukmergę. Gaila, dėl nepalankiai susiklosčiusios situacijos negalėjo dalyvauti Italijos komanda.
Gegužės 9 dieną svečius pasitikome tradicine „Kepurine” ir duona su druska. Palydėjome į aktų salę, kur svečių laukė šiltas sutikimas ir Ukmergės Užupio pagrindinės mokinių ir bendruomenės narių koncertas. Po koncerto svečiams buvo aprodyta mokykla, vyko mokomosios veiklos. Po pietų apsilankėme merijoje. Po susitikimo dalyvių laukė ekskursija po Ukmergę.
Kitos mobilumo dienos neleido nuobodžiauti nei svečiams, nei šeimininkams: lankėmės Trakuose ir Vilniuje, kepėme duonelę ir žaidėme lietuviškus žaidimus Anykščiuose. Mokėmės fizikos ir astronomijos Molėtuose.
O kur dar komiksų ir šūkių kūrimas, žinių patikrinimas naudojant Quizizz programą ir Arduino robotą.
Laikas neprailgo, bet nors ir labai gaila reikėjo skirtis.
Keletas nuotraukų iš projektinių veiklų.