Geografijos mokytojų metodinio būrelio nuotoliniai susitikimai tęsiasi

Gegužės 18 d. Zoom platformoje savo gerąja darbo patirtimi dalijosi Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos vyr. mokytoja Birutė Tiškevičienė. Mokytoja pristatė mokomąjį bloknotą ,,OneNote“, kurį naudoja mokiniai ir mokytojai 9 ir 10 PM klasėse. ,,OneNote“ mokomuosiuose bloknotuose yra kiekvieno mokinio asmeninė darbo sritis, padalomosios medžiagos turinio biblioteka ir bendradarbiavimo sritis pamokoms ir kūrybiškoms veikloms.Taip pat mokytoja pristatė ir praktiškai pademonstravo žaismingą žinių tikrinimo įrankį ,,Quizizz“. Kolegoms teko pabūti mokiniais ir išbandyti ,,Quizizz“, atliekant testą ,,Taršos šaltiniai“.
Learningapps.org – tai dar vienas įrankis, mėgstamas tiek mokinių, tiek ir mokytojos, skirtas programėlių kūrimui ir naudojimui. Tai nemokamas įrankis, tinkantis įvairiems mokomiesiems dalykams, įvairaus amžiaus mokiniams, dera su mobiliais įrenginiais, galima administruoti mokinių klasę.
Susitikimo metu kolegos įsitikino, kad šie įrankiai pagyvina pamokas, padeda mokytis nenuobodžiai, padeda įvertinti mokinių progresą ir įsitraukimą į ugdomąjį procesą.