Interaktyvios fizinio aktyvumo technologijos Užupio pagrindinėje mokykloje

Užupio pagrindinėje mokykloje trys savaites vyko fizinio ugdymo pamokos su interaktyvių kilimėlių sistema „SportGames“, kurį yra fizinio akyvumo sistema apjungianti žaidimą ir šokį, skirta skatinti fizinį aktyvumą mokinių tarpe. Tai aktyvus žaidimas apimantis balanso pratimus, gerinantis reakcijos laiką, ištvermę, koordinaciją ir greitį.

Naudojant judesio platformas buvo surengtas konkursas „Iššūkis inovacijai“, kuriame dalyvavo pradinių klasių ir 5-8 klasių komandos. Komandą sudarė 9 dalyviai. Buvo parengtos trys skirtingos dainos, kurios leidžiamos visoms dalyvaujančioms komandoms vienodu sudėtingumo lygiu.
Kiekviena komanda siekė geriausio komandinio rezultato. Taškai buvo bendrai sumuojami visų trijų dainų. Kiekvienas dalyvis siekė geriausio savo asmeninio rezultato.
Komandos prizininkės ir dalyviai apdovanoti medaliais, prizais, geriausią rezultatą pasiekę dalyviai – asmeniniais prizais.