Konstitucijos egzaminas mokykloje

Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda visus Lietuvos piliečius spalio 3 d. pakvietė laikyti Konstitucijos egzaminą. Egzamino tikslas –ugdyti mokinių pilietiškumą, skatinti domėtis savo šalimi ir jos valstybingumu.
Tradiciškai prie šios pilietinės iniciatyvos prisijungė ir mūsų mokyklos 9 ir 10 pm klasių mokiniai. Dalyviams reikėjo atsakyti į 30 testo klausimų. Atsakiusieji teisingai į 25 ir daugiau klausimų turėjo galimybę patekti į antrą etapą. Mūsų mokinukams pritrūko sėkmės. Geriausiai sekėsi spręsti testą 10pm klasės mokiniui Anton Kaušui ir 9 pm klasės mokiniui Arnoldui Adžgauskui.
Ši pilietinė iniciatyva buvo puiki proga mokiniams parodyti ne tik savo žinias, bet ir pilietiškumą.
Istorijos mokytoja Gražina Medišauskienė