LMS vykdoma metinė programą „Emocija +“

LMS vykdydama metinę programą „Emocija +“, inicijavo iššūkį mokykloms – pokalbį su mokyklos bendruomene prie arbatos puodelio. Sausio mėnesį iššūkį vykdyti buvo pakviestos Vilniaus, Ukmergės rajonų, Elektrėnų ir Vilniaus miesto mokyklos.
Mūsų mokyklos mokinių tarybos nariai, sausio 30 d. suorganizavo jaukų susitikimą su mokyklos bendruomene svetainėje, prie arbatos puodelio. Susitikime dalyvavo mūsų mokyklos direktorė, mokytojai, bibliotekininkė, socialinė pedagogė, mokiniai, mokyklos mokinių tarybos kuratorė. Susitikimo metu diskutavome emocinės aplinkos klausimais. Galvojome ką kiekvienas galėtumėm padaryti, kad mokykloje būtų smagiau ir jaukiau. Ieškojome būdų kaip mokyklos aplinką paversti draugiškesne kiekvienam bendruomenės nariui.
Organizatoriai mokyklos mokinių taryba