Mokyklos dovana mokslo pirmūnams ir konkursų laureatams

Užupio pagrindinėje mokykloje tapo tradicija dovanojama kelione skatinti mokinių pažangumą. Šiemet mokykla apdovanojo geriausius mokinius ir įvairių konkursų, olimpiadų nugalėtojus ekskursija į Valstybės pažinimo centrą bei SWED banko Finansų laboratoriją. Trys dešimtys mokinių paskutinę gegužės dieną dalyvavo edukacijoje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje įsikūrusiame Valstybės pažinimo centre. Pasiskirstę į komandas rinko įvairius faktus apie savo tėvynės istoriją ir dalyvavo protmūšyje.

Nukeliavę į viename iš Vilniaus dangoraižių įsikūrusio SWED banko Finansų laboratoriją pasitikrino finansinio raštingumo žinias, sužinojo naujų dalykų: kaip taupyti, užsidirbti pinigų, pelningai mainyti, tvariai gyventi, ko vertos loterijos ir kodėl reikia ,,eiti į pasimatymą su savo pinigais“, o į parduotuvę – su pirkinių sąrašu. Vėliau patys išbandė virtualius žaidimus, ugdančius finansinį raštingumą. Edukatorė stebėjosi mokinių išmanymu ir mokytojų prašė dažniau atvežti tokių sumanių ir šaunių moksleivių.
Ekskursijos metu mokiniai pavaikštinėjo po Vilniaus senamiestį, pramogavo Bernardinų sode. Kelionėje mokinius lydėjo mokytojos Laima Juzėnienė ir Alma Kiaulienė.
Tai jau šeštoji kasmetinė pirmūnų išvyka.. Mokslo pirmūnai jau yra aplankę Kauno, Vilniaus, Molėtų įžymybes, Kauno muzikiniame teatre stebėję operą vaikams „Guliverio kelionės“.