Pirmokai muzikinių instrumentų parodoje

Užupio pagrindinės mokyklos 1b klasės mokinukai kartu su auklėtoja D.Masevičiene aplankė unikalią muzikinių instrumentų parodą Dainavoje ir dalyvavo edukacinėje pamokoje.
Pasirodo Dainavos miestelis yra tokia vieta, kur gali pamatyti vienoje vietoje virš 600 muzikinių instrumentų iš viso pasaulio, išgirsti istorijų apie juos ir net tapti muzikantu. Visa tai dainaviškio
kolekcionieriaus Stasio Ašmonto dėka. Jis pats – nuostabus žmogus tarsi vaikščiojanti muzikinė enciklopedija. Kolekcionierius vaikams papasakojo daug įdomių istorijų apie vieną, ar kitą eksponatą, vaikai galėjo paliesti ir išbandyti, kaip skamba instrumentai, išsirinkti jiems patikusį ir čia pat susiburti į orkestrą.

Stebino muzikanto energija, atsidavimas muzikai. Kolekcionierius ir pasitiko, ir išlydėjo mus kaip garbingiausius svečius ir pabrėžė, kad mes esame pirmieji lankytojai. Pirmieji, bet tikiuosi ne paskutiniai, nes tokią unikalią parodą turi pamatyti kiekvienas kraštietis.
Dėkojame Stasiui Ašmontui ir linkime didžiausios sėkmės.