Raiškiojo skaitymo / deklamavimo konkursas „Ir knyga mane augina“

2022 m. gegužės 6 d. Šilo progimnazijoje vyko Ukmergės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas.
Renginio tikslas – ugdyti mokinių kalbines kompetencijas, puoselėti gimtosios kalbos grožį, tobulinti meninę saviraišką ir kūrybinį aktyvumą. Konkursas vyko 3 etapais: I etapas – kiekvienoje klasėje, II etapas – kiekvienoje mokykloje, III etapas – rajone. Rajoniniame etape varžėsi 30 mokyklinio etapo nugalėtojų.

• Rustė Krukauskaitė — Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 1a klasės mokinė — laimėjo I vietą.
  • Fausta Dudėnaitė — Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 3a klasės mokinė — laimėjo III vietą.
  • Urtė Petrikaitė — Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 4a klasės mokinė — laimėjo I vietą.
  • Nora Melita Ramonaitė — Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 4b klasės mokinė — laimėjo III vietą.
Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname nugalėtojus!