Šeimos šventė „Užupio pagrindinėje mokykloje“

Gyvename šiuolaikinių technologijų amžiuje, vis mažiau laiko lieka pabūti kartu, pabendrauti, susitikti. Tad šių eilučių autorės 3a klasės mokinius jų mamytes, tėvelius, senelius ir močiutes, broliukus ir sesutes pakvietė pabūti kartu ir paminėti Šeimos dieną. Šeima – pagrindas kiekvieno gyvenimui, o esant kartu su šeima galima kalnus nuversti. Mokinukai kartu su savo artimaisiais, brangiais jiems žmonėmis dalyvavo anglų kalbos pamokėlėje „Let‘s learn together“. Vaikai dainavo daineles anglų kalba, skaičiavo, sakė spalvų pavadinimus, parodė ko jie išmoko. Ir tėveliai buvo įtraukti ir pakviesti dainuoti ir mokytis kartu. Vėliau mokinukai išmokę savo šeimos narius žaidimų, žaidė kartu su jais. Vaikai pakvietė tėvelius ir pašokti šokių kurių juos išmokė choreografijos mokytoja Ramunė Radzevičienė.
Airiai turi posakį: iš plytų pastatomas namas, o iš vaikų juoko-namų židinys. Šią popietę skambėjo vaikų juokas ir švietė jiems brangių žmonių šypsenos.
Anglų kalbos mokytojos Jūratė Dunčienė ir Inga Ilčiukienė