Svečiuose – Vilniaus mokyklų mokiniai

Gruodžio 4 dieną į mūsų mokyklą atvyko svečiai iš Vilniaus Šv. Kristoforo ir Ąžuolyno progimnazijų. Vyko renginys MOV (matematikos orientacinės varžybos). 7–8 klasių mokiniai susirinko į aktų salę, kur buvo suskirstyti į komandas. Komandą sudarė 3 septintokai, po vieną iš kiekvienos mokyklos. Aštuntokai buvo ekspertais. Pirmąsias užduotis gavome jau salėje. Nustebome sužinoję, kad užduočių atsakymai sutapo su mūsų mokyklos kabinetų numeriais, taigi teko pabėgioti po visą mokyklą. Užduotims atlikti buvo skirtos 45 minutės, vėluojančiai komandai teko atsisveikinti su gautais taškais. Mūsų mokyklos prizininkai (kartu su vilniškiais): Justina Šinkūnaitė – I vieta, Aidas Benetas ir Lainius Vitonis – II vieta, Simona Kvieskaitė – III vieta. Komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, dovanėlėmis. Mokinius paruošė matematikos mokytojai Rita Ivanova ir Valentinas Beliauskas.
7a klasės mokinė Nida Gūdmantaitė