Tarptautinė produktyviojo mokymosi konferencija

Vasario 18 dieną vyko tarptautinė produktyviojo mokymosi konferencija, kurioje tarp kitų pasaulio valstybių mokyklų dalyvavo ir Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla.

Skirtingu paros laiku iš skirtingų pasaulio šalių 37 produktyviojo mokymosi pedagogai susijungė į nuotolinę tarptautinę konferenciją. Mokytojai iš Suomijos, Švedijos, Vokietijos, Ispanijos, Japonijos, Bulgarijos ir kt. dalijosi patirtimi, džiaugėsi pasiekimais, dalijosi įžvalgomis apie produktyviojo mokymosi privalumus. Pandemija palietė ir šią sritį. Konferencijos dalyviai diskutavo, kokia yra situacija kiekvienoje šalyje. Pradininkė Gun Nilsson iš Švedijos papasakojo, kaip šis projektas prasidėjo, vystėsi ir paplito visame pasaulyje.  Šioje konferencijoje dalyvavo ir Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos atstovai: direktorė Regina Razmienė, pavaduotoja Miglė Kavaliauskė, mokytojos Birutė Tiškevičienė ir Rusnė Valeikienė.  Mūsų mokyklos atstovės pristatė mokyklą, produktyviojo mokymosi klases, veiklas, pasidžiaugė, kad šis mokymasis tęsiasi, turi gražias tradicijas, mokinių skaičius produktyviojo mokymosi klasėse didėja.

Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos informacija