Ten buvome ir mes!

Nuotraukų autoriai: Leonarda Šanteriova ir JST foto

Sausio 20–21 dienomis Ukmergės rajono moksleiviai susirinko į Ukmergės mokinių savivaldų informavimo centro organizuojamus mokinių savivaldų mokymus ,,Mokinių savivalda: šiandien ir rytoj‘‘.
Mokymų tema: emocinė aplinka mokyklose, mokinių savivaldų darbas, renginių organizavimas.
Penktadienį dalyviai šurmuliuodami sugužėjo į Ukmergės kultūros centrą. Dalyvių gretose buvo ir mūsų mokyklos mokinių savivaldos atstovai ir kuratorė Jūrate Dunčienė.
Po pietų dalyviai klausėsi lektoriaus Manto Žalkausko paskaitos ,,Moksleivi, BIJOK!‘‘.
Moksleiviai dalyvavo darbo grupėse, kurias vedė lektoriai. Vėliau po darbo grupėse moksleiviai keliavo į nakvynės vietą. Ten vyko linksma, įdomi ir judrumo reikalaujanti socializacija.
Šeštadienį vyko Juozo Valčiuko paskaita ir Lietuvos moksleivių sąjungos metinės programos ,,Emocija+‘‘ pristatymas.
Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos moksleiviai turėjo galimybę dalyvauti šiuose mokymuose ir parsinešti kraitį naujų idėjų ir motyvacijos!
Parengė: Ieva Rinkevičiūtė